UMENIE V KINE : Vizionář Modigliani 4.10.
FKS : Snúbenec alebo milenec? 8.10.

Aktuálne BEZPEČNOSTNÉ OPATRENIA nájdete v sekcii AKCIE
AKCIE PRE FIRMY PRE ŠKOLY KARIÉRA OTÁZKY GA CLUB KONTAKT hledat
KARIÉRA
NÁBOR BRIGÁDNIKOV A ZAMESTNANCOV
 
Spoločnosť Golden Apple Cinema s.r.o. prijíma brigádnikov a zamestnancov nepravidelne na základe svojich interných potrieb.
Ponúkame hodinovú mzdu 3,60 € ( brutto) + motivačné finančné ohodnotenie.
V prípade, že máte záujem byť v našej databáze uchádzačov o zamestnanie,
zašlite nám prosím Váš ŠTRUKTÚROVANÝ ŽIVOTOPIS S FOTOGRAFIOU a motivačným listom na email: personal@gacinema.sk.
 
Pokiaľ budete spĺňať podmienky prijatia (vek od 18 rokov, časová dostupnosť a ďalšie), budete v prípade potreby nových zamestnancov pozvaný
na pohovor a následne na skúšobný pracovný deň. Majte však na pamäti, že ide najmä o prácu cez víkend, popoludní a v nočných hodinách.
 
Odoslaním svojho životopisu udeľujete súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov podľa zák. č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov spoločnosti Golden Apple Cinema s.r.o., Kamenné pole 4449/3, Liptovský Mikuláš 031 01. Poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým,
že údaje uvedené v žiadosti o prijatie do zamestnania, profesijnom životopise, motivačnom liste ako aj pripojených fotokópiách príloh budú použité pre účely spracovania osobných údajov v evidencii uchádzačov o zamestnanie na dobu určenú zákonom. Práva osoby, o ktorej sa spracúvajú osobné údaje, sú upravené v § 28 a násl. zákona č. 122/2013 Z. z.